پاسخ اسپیکینگ آیلتس 2019 در ایران industry near hometown

نمونه پاسخ کیو کارت اسپیکینگ آیلتس 2019

یکی از جدیدترین سوال های کیو کارت Cue Card سال 2019

آزمون آیلتس در ایران را به همراه نمونه جواب و ترجمه فارسی در ادامه می خوانید.  

ابتدا این سوال

اسپیکینگ IELTS را به همراه ترجمه فارسی بخوانید و بعد به نحوه جواب دادن به این سوال توجه کنید.

Describe a regional industry in or near your hometown. Please say

• What is it?
  • How big is it?
  • How does it help the local economy?

یک صنعت (یا شرکت) منطقه ای را در یا نزدیک شهر خود توصیف کنید. لطفا بگویید:

• این صنعت چیست؟
  • چقدر بزرگ است؟
  • چطور به اقتصاد بومی کمک می کند؟

پیدا کردن کلمات کلیدی کیو کارت

قبل از هر چیز باید زیر کلمات کلیدی این سوال خط بکشیم تا حتما به تمام بخش ها جواب صحیح بدهیم.

Regional Industry به معنی صنعت یا شرکت واقع در منطقه که از کلمات کلیدی است.

In or near hometown به معنی در یا نزدیک شهر محل زندگی.

دقت داشته باشید که هنگام جواب دادن حتما لازم نیست به دنبال یک شرکت نزدیک شهرهای ایران پیدا کنید.

بهترین کار این است که نحوه توصیف کردن یک شرکت را از قبل یاد گرفته باشید و هنگام آزمون اسپیکینگ آیلتس ، همان را به صورت واقعی توضیح دهید.

برای همین در این آموزش به شما یاد می دهم که چطور یک شرکت را توصیف کنید تا اگر همین سوال برای آزمون شما آمد، بتوانید از آن استفاده کنید و

نمره 7 آیلتس را در اسپیکنیگ دریافت کنید.

مشابه سوال بالا قبلا هم در اسپیکینگ آمده است.

Describe a small company in your hometown that you think is successful.

• how you know it
  • what they produce
  • why you think it is successful

and explain how you think it became successful.

نحوه توصیف یک شرکت یا صنعت به انگلیسی

در نظر داشته باشید که صنعت و کمپانی نباید حتما خیلی بزرگ باشد. این شرکت می تواند یک تولیدی شیرینی، خدمات موبایل و کامپیوتر و یا تعمیرگاه باشد. دنبال شرکت شیرین عسل و گلرنگ نباشید!

اسم شرکت را حتما در اسپیکینگ خود استفاده کنید. (اگر شرکت شما ساختگی است، سعی کنید یک اسم ساختگی از همین حالا انتخاب کنید)

صفت هایی که می توانید برای یک شرکت استفاده کنید

• Lucrative, Successful, Thriving, Profitable پر منفعت و سودآور
  • Retail خرده فروشی
  • Wholesale عمده فروشی
  • Consulting مشاوره
  • Large, medium-sized, small

عبارات و جمله های مناسب برای توصیف شرکت در کنار محل ست

My city is a hub of small-scale industries.

شهر من قطب صنایع کوچک است.

This company established in 2015.

این شرکت در سال 2015 تاسیس شد.

This business is very profitable and the company’s earning has increased very rapidly.

این تجارت بسیار سودآور است و درآمد شرکت بسیار سریع افزایش یافته است.

This company produces readymade garments such as summer collection, kids wear, maternity special and winter collection.

این شرکت انواع پوشاک آماده مانند مجموعه تابستانی ، لباس بچه ، ویژه مادران باردار و مجموعه زمستانی را تولید می کند.

This company is one of the leading manufacturers of textiles and filament yarn.

این شرکت یکی از تولید کنندگان پیشرو پارچه و نخ رشته است.

گرامر لازم برای جواب دادن به سوالات کیو کارت آیلتس

همیشه سعی کنید برای جواب دادن به سوالات کیو کارت IELTS از زمان گذشته ، حال و آینده استفاده کنید.

دامنه

ساختارهای گرامری در جملات شما باید بالا باشد تا بتوانید نمره بالای 6 اسپیکینگ بگیرید.

نمونه جواب

من به این سوال برای گرفتن نمره 6 و 7 اسپیکینگ آیلتس به بالا:

My city is a hub of small-scale industries. The industry I want to talk about is Brandy style which is owned by a manager that I have known him for more than 10 years.

شهر من قطب صنایع کوچک است. صنعتی که من می خواهم در مورد آن صحبت کنم ، برندی استایل است و متعلق به مدیری است که من بیش از 10 سال است او را می شناسم.

Brandy Style specializes in producing various types of women dress based on the up-to-the-minute fashion industry in the world.

برندی استایل در تولید انواع مختلفی از لباس نه بر اساس صنعت مد روز به روز در جهان تخصص دارد.

This company established by Fazel in 2017 and started their mission with 3 employees. Every year they added 10 more employees due to their requirement in production line and sales team. Thanks to their marketing and branding methods, their business has become so lucrative that, at the moment, they are managing more than 23 staff from the local community.  

این شرکت در سال 2017 توسط فاضل تأسیس شده و مأموریت خود را با 3 کارمند آغاز کرده است. هر ساله آنها به دلیل نیاز به تیم تولید و فروش ، تعداد 10 کارمند دیگر را اضافه می کنند. به لطف روشهای بازاریابی و برندینگ ، تجارت آنها به حدی پر سود است که در حال حاضر آنها بیش از 23 کارمند از جامعه محلی را مدیریت می کنند.

Although we are experiencing economic recession in Iran, this company has not laid off any staff which I believe that is because of their market-oriented strategy.

اگرچه ما در ایران رکود اقتصادی را تجربه می کنیم ، اما این شرکت هیچ کارمندی را تعدیل نکرده که به عقیده من این به خاطر استراتژی بازار محور آنها است.

They know how to get the best out of every employee and I believe that is the formula for their success. Now they have a website, Instagram page and youtube channel. Their digital marketing team is adopting novel approaches and paving the way for the sales team.

آنها می دانند چگونه می توانند بهترین کار را از هر کارمند کسب کنند و من معتقدم که این فرمول موفقیت آنها است. اکنون آنها یک وب سایت ، صفحه اینستاگرام و کانال یوتیوب دارند. تیم بازاریابی دیجیتال آنها رویکردهای جدید را اتخاذ کرده و راه را برای تیم فروش هموار می کند.

Brandy style one day will be one of them most profitable companies in my city.

برندی استایل روزی یکی از سودآورترین شرکت های شهر من خواهد شد.

سعی کنید عبارات تخصصی این جواب را حفظ کنید و با یادگیری تکنیک های جمله سازی ، به راحتی نمره 7 اسپیکینگ آیلتس را از آن خود کنید.

من

فاضل احمدزاده،

مدرس تخصصی مهارت های آیلتس هستم.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها