آموزش رایتینگ آیلتس : مزایا و مضرات دور کاری و کار در منزل

در این درس رایتینگ تسک دو آیلتس به آموزش نحوه نوشتن انشای Essay مزایا و مضرات Advantages and Disadvantages می پردازیم.

تاپیک و موضوع اصلی این درس برای رایتینگ

Discuss the advantages and disadvantages of working from home.

در مورد مزایا و مضرات کار کردن از خانه بحث کنید.

قبل از شروع به نوشتن رایتینگ برای این موضوع ، باید انشای خود را برنامه ریزی یا پلن کنید.

فواید پلنینگ Planning برای نوشتن Essay در

آیلتس

• پلن کردن انشا به شما کمک می کند تا زمان خود را در طول آزمون مدیریت کنید. Manage your time
  • اگر قبل از شروع به نوشتن تمام ایده های خود را بر روی کاغذ بنویسید، حس کنترل Feel in control بیشتری خواهید داشت.
  • اگر قبل از نوشتن انشای خود را پلن کنید، می توانید بر روی نوشتن تر و تمیز تمرکز کنید و از نظر

گرامر بدون غلط بنویسید.

بهترین زمان برای پلن کردن 5 دقیقه است. برای نوشتن انشای Advantages and Disadvantages می توانید از الگوی انشای 6 پاراگرافی به صورت زیر استفاده کنید.

• پاراگراف معرفی یا Introduction
  • دو پاراگراف برای مزایا Two advantages
  • دو پاراگراف برای مضرات Two disadvantages
  • پاراگراف نتیجه گیری Conclusion

در این درس به شما کمک می کنم تا ابتدا عبارات مناسب مربوط به تاپیک Work را یاد بگیرید و بعد شروع به جمله سازی و

پاراگرف نویسی کنید.

برای جمله سازی نیاز به یادگیری

ساختارهای جملات انگلیسی را دارید.

در نهایت همیشه به این موضوع توجه داشته باشید که در زمان

آزمون آیلتس برای رایتینگ تسک دو فقط 40 دقیقه زمان دارید.

عبارات کاربردی انگلیسی در مورد کار برای نوشتن انشای نمره 7 به بالا

از عبارات و جملات زیر برای جمله سازی و پاراگراف نویسی استفاده کنید تا مرحله به مرحله رایتینگ خود را بنویسید.

To separate home life and work, special strategies are needed.

ترجمه: برای جدا کردن زندگی و کار در خانه ، استراتژی های ویژه ای لازم است.

By working at home one is able to get much done.

با کار در خانه فرد می تواند کارهای بسیار خوبی انجام دهد.

Make the distinction between home and work life.

بین زندگی خانه و کار تمایز قائل شوید.

He thoroughly enjoys working at home.

او کاملاً از کار در خانه لذت می برد.

Try to find ways to minimize the negative aspects of working from home.

سعی کنید راه هایی برای به حداقل رساندن جنبه های منفی کار از خانه پیدا کنید.

If you want to work from home, you need to develop a strong sense of discipline.

اگر می خواهید از خانه کار کنید ، باید یک نظم و انضباط قوی ایجاد کنید.

I can manage my time effectively.

من می توانم وقت خود را به طور موثری مدیریت کنم.

Nowadays, an increasing number of people are working in remote locations such as China and India.

امروزه تعداد فزاینده ای از مردم در مکان دور (از کار) مشغول به کار هستند مثل چین و هند.

In the office, colleagues are always bouncing ideas off each other.

در دفتر ، همکاران همیشه در حال تبادل ایده ها هستند.

عبارات انگلیسی هایلایت شده را حفظ کنید

I can manage my workload at home and do this because I don’t spend time commuting to the office every morning and evening.

من می توانم میزان کار خود را در خانه مدیریت کنم و این کار را انجام می دهم زیرا هر روز صبح و عصر وقت خود را برای رفت و آمد به دفتر نمی گذرانم.

Put on a suit when you work from home because it keeps home and work life completely separate.

وقتی از خانه کار می کنید ، کت و شلوار بپوشید زیرا اینکار زندگی کاملاً زندگی خانه و کار را جدا می کند.

I have a better work-life balance.

تعادل کار و زندگی بهتری دارم.

Set my own deadlines and plan when to take my breaks.

برای خودم ضرب الاجل تعیین می کنم و برنامه ریزی می کنم که چه موقع استراحت کنم.

Working from home reduces my stress since I don’t have to travel to work and deal with the rush-hour traffic.

کار کردن از خانه استرس من را کاهش می دهد زیرا مجبور نیستم به سر کار بروم و با ترافیک ساعت شلوغی سر و کله بزنم.

When I work from home for an extended period of time, obviously I don’t come into contact with any of my colleagues.

وقتی به مدت طولانی از خانه کار می کنم ، بدیهی است که با هیچ یک از همکارانم در تماس نیستم.

Thanks to advances in reliable technology, some companies that are looking to cut costs, actively encourage the remote work.

به خاطر پیشرفت های فناوری قابل اعتماد ، برخی از شرکت هایی که به دنبال کاهش هزینه هستند ، به طور فعال کار از راه دور را تشویق می کنند.

In the work environment the level of interruptions from people working around are high.

در محیط کار میزان وقفه از جانب افرادی که در اطراف کار می کنند زیاد است.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها